Witam serdecznie

 

Intro

 

Skoro jesteś na tej stronie to oznacza, że szukasz jakiejś atrakcji na imprezę, różnej od innych. Zapewne pragniesz, aby Twoja uroczystość została na długo zapamiętana. Chcesz, aby goście nie tylko patrzyli, ale byli również rzeczywistymi uczestnikami tej atrakcji. Mają się śmiać i dobrze się bawić. Oderwać od stołów i trunków. Rozdziawić usta i krzyknąć: „to było niezłe!”. Zamierzasz ich naprawdę zaskoczyć. Na pytania, kto dzisiaj przyjedzie i nas rozbawi, ty udzielasz odpowiedzi, po której spodziewasz się reakcji: „ciekawe, słyszałem/am, że jest ktoś taki, ale nigdy nie widziałem/am go na żywo w akcji.”

Jeżeli na większość powyższych stwierdzeń odpowiedziałeś „tak”, to zapraszam Ciebie do zakładki Kontakt.

Dlaczego akurat pokaz iluzji?

Odpowiedź jest prosta: lubimy być zaskakiwani. Chcemy demaskować tajemnice, a iluzjoniści mają ich mnóstwo. Oczekujemy, że podejdzie do nas facet ubrany w elegancki garnitur, odgadnie wybraną przez nas kartę, z powrotem pojawi w kieliszku wino, a pożyczoną stówę dwukrotnie pomnoży.

Dlaczego akurat ja?

Z powodu mojego wykształcenia i pracy zawodowej (więcej w zakładce O mnie), jako jeden z nielicznych stosuję w moich sztukach nowatorskie rozwiązania oparte o mechatronikę. Jest to interdyscyplinarna dziedzina nauki, która powoduje, że sekrety moich iluzji nie bazują na długich rękawach garnitura, żyłkach czy lustrach, ale na rozwiązaniach z zakresu automatyki, elektroniki, mechaniki czy robotyki. Stawiam również na moją osobowość. Jak to mawiają w mojej branży: nie liczy się różdżka, ale magik.

 

Wybrani klienci

  •  
  • 1 of 2

Kontakt

Tel. kom. 698-340-996 (kliknij, aby zadzwonić)

E-mail: tgidzinski@gmail.com

Osiągnięcia

  • II miejsce na V Warsztatach Iluzjonistycznych we Wrocławiu, 2005 rok.
  • Pokazy iluzjonistyczne w Dubaju - Zjednoczone Emiraty Arabskie, 2009 rok.
  • I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Iluzji w Pradze – Czechy, 2010 rok.
  • Udział w 4 i 11 edycji "Mam Talent", 2011 rok, 2018 rok.
  • III miejsce na XIII Warsztatach Iluzjonistycznych we Wrocławiu, 2013 rok.
  • I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Iluzji w Pradze – Czechy, 2016 rok.
  • II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Iluzji w Brnie – Czechy, 2019 rok.